deborah logo

گالری دبورا با هدف ساخت آثار هنری نظیر زیورآلات فلزی ، ظروف مسی و نقره قلم زنی ، جواهرات چوبی ، تابلوهای معرق چوب و قلمزنی سبک اصفهان ، میناکاری و … تاسیس شده است.

این گالری در طول دوره تاسیس خود توانسته با تکیه بر خلاقیت ، ایده پردازی و هنرمندی اعضای خود رضایت مشتریان و هنردوستان خود را جلب کرده و بهترین ها را با قیمت مناسب در اختیار آنان قرار دهد .

شعار اصلی ما در زمینه زیورآلات : «ایده از شما ساخت از ما… » میباشد ، و این تفکر تعیین کننده سیاست کلی این گالری است ، به همین جهت توانسته ایم با دریافت ایده های بسیار ناب از هنر دوستان و مشتریان عزیزمان ، آثار هنری خلاقانه و نوظهوری را وارد بازار کرده و نظر مشتریان را جلب کنیم.

گستره ی فروش و سفارش گیری گالری دبورا گسترده بوده و هیچ مرزی مانع از رسیدن ایده های شما به دست ما نیست ، بنابراین در هر جایی که زندگی میکنید میتوانید از ما خرید کنید و یا با ما ایده هایتان را به محصول تبدیل کنید.

گالری دبورا به عنوان یکی از محبوب ترین فروشگاه های اینترنتی با پایبندی به اصول دست ساز بودن زیورآلات، طراحی مطابق خواسته شما، اصالت و با کیفیت بودن محصولات، پشتیبانی 24 ساعته و… موفق شده تا محبوبیت بالایی در میان مشتریان خود پیدا کند. به محض ورود به سایت دبورا با دنیایی از زیورآلات، محصولات آرایشی و بهداشتی، اکسسوری های زنانه و مردانه، کیف و کفش و… رو به رو می‌شوید! هر آنچه که برای آراستگی خود نیاز دارید و به ذهن شما خطور می‌کند در اینجا پیدا خواهید کرد.

صاحب امتیاز وبسایت: بهنام بازافکن