ساعت و تاریخ بازی پرسپولیس و النصر عربستان تعیین شد

 ساعت و تاریخ بازی پرسپولیس و النصر عربستان در لیگ قهرمانان آسیا مشخص شده است. برنامه تیم پرسپولیس برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا سرانجام اعلام شد: در تاریخ ۲۸ شهریور، اولین بازی آنها در ورزشگاه آزادی برابر تیم یاران کریستیانو رونالدو و سادیو مانه خواهد بود.

کاروان تیم فوتبال النصر نیز برای شرکت در این دیدار در تاریخ ۲۶ شهریور با جت اختصاصی به ایران می‌آید و از طریق فرودگاه مهرآباد به صورت مستقیم به هتل اسپیناس پالاس منتقل خواهد شد.

کنفدراسیون فوتبال آسیا امروز مراسم قرعه‌کشی فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا را برگزار کرد. مرحله گروهی این رقابت‌ها در روزهای دوشنبه و سه شنبه ۲۷ و ۲۸ شهریورماه آغاز می‌شود. تیم پرسپولیس در گروه پنجم حضور خواهد داشت و بعنوان تیم سرگروه به این مرحله وارد شده است. آنها باید در فاصله حدوداً ۲۵ روز تا بازی اول خود در مسابقات آسیایی‌شان آماده شوند.

اولین بازی پرسپولیس در تاریخ ۲۸ شهریور برابر النصر عربستان خواهد بود. سپس در تاریخ ۱۱ مهر ماه، آنها به دوحه سفر خواهند کرد تا در مقابل قهرمان لیگ ستارگان قطر، تیم الدحیل، به میدان بروند. این دو بازی اولیه برای صعود به مرحله بعدی بسیار مهم هستند. همچنین در هفته سوم، پرسپولیس میزبان استقلال خواهد بود.

بازی بدون تماشاگر پرسپولیس و النصر

پرسپولیس در حالی برای شرکت در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا آماده می‌شود که در دوره قبلی از رقابت‌ها حضور نداشت. همچنین در آخرین حضور پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا، واکنش‌های جنجالی به وجود آمدند، به عنوان مثال انتشار یک پیام جنجالی در فضای مجازی علیه تیم گوا هند که در همان فصل همگروه پرسپولیس بود، باعث شد که کنفدراسیون فوتبال آسیا اقدام به محکوم کردن پرسپولیس به پرداخت ١٧ هزار و ۵٠٠ دلار جریمه و انجام یک بازی خانگی بدون حضور تماشاگر کند. به همین دلیل بازی پرسپولیس و النصر بدون تماشاگر خواهد بود و هیچ تماشاگری از نزدیک رونالدو را نمی بیند!

محصولات محبوب گالری دبورا:

سوتین اسفنجی جک دار (فنردار)

مانتو حصیری پاییزه جلو بسته منگوله دار

پیراهن لی اسپرت پسرانه

1 thoughts on “ساعت و تاریخ بازی پرسپولیس و النصر عربستان تعیین شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *